Newsleter Mapa serwisu

O nas

  • Założyciel i właściciel firmy ODYSEJA FOOD rozpoczął swoją działalność handlową otwierając biuro na terenie Grecji w połowie lat 80-tych. Współpraca z największymi polskimi centralami handlu zagranicznego i specjalizacja w zakresie importu i eksportu na szlaku Grecja - Polska, zaowocowała powstaniem w 1996 roku firmy ODYSEJA FOOD, która z sukcesem, prowadzi działalność handlową zarówno w Polsce, Grecji, jak i na innych rynkach zagranicznych.  

    Wieloletnie doświadczenie handlowe oraz współpraca z zaufanymi producentami spełniającymi wysokie normy jakościowe pozwala na zaoferowanie naszym klientom z branży przetwórstwa spożywczego, gastronomii, hurtowniom, sklepom i odbiorcom detalicznym szerokiego asortymentu produktów najwyższej jakości i korzystnych cen. Do klientów ODYSEJA FOOD należy wiele znanych przedsiębiorstw i firm handlowych o ugruntowanej renomie w Polsce i innych krajach europejskich. Ich uznanie i rekomendacje są dla nas największą satysfakcją i motywacją do dalszych działań.   

    W roku 2010 rozpoczęliśmy kolejny rozdział rozwoju firmy poprzez powiększenie oferty o produkty konfekcjonowane. Chcemy urozmaicić polski rynek produktami wyprodukowanymi przez liderów greckiego rynku - tymi najsmaczniejszymi, tymi najlepszymi.

    Zapraszamy do owocnej współpracy.
    czytaj więcej